O mne

Volám sa Martin. Som DJ a moderátor

DJ Mike

Volám sa Martin.Viac ako 10 rokov pôsobím pod umeleckým menom DJ Mike.
Milujem nové výzvy a rád plním náročné hudobné, programové a moderátorské predstavy mojich klientov.

Počas svojho viac ako 10 ročného pôsobenia na slovenskej a zahraničnej scéne som na jednom pódiu účinkoval s významnými umelcami Igor Kmeťo Ml., Mišo Biely, Čistychov, Ego, Rytmus, Funkiez, Eusébio Nicolas Ména, Mário Lopéz Dance Company...

Do každého podujatia dávam vždy 100 % a snažím sa o vytvorenie jedinečných zážitkov a emócií vďaka profesionálnemu prístupu, dôkladnej príprave na každé podujatie, aktívnej komunikácií, dôslednému výberu hudobných žánrov, moderovaniu v slovenskom, alebo anglickom jazyku a atmosférickému nasvieteniu svadobných a eventových sál.

Baví ma, baviť vás!

Svadby, Eventy, Party, Stužkové, Plesy

Už 10 rokov

Eventy, svadby a party milujem. Sú mojou vášňou, viac ako 10 rokov. Som bývalý moderátor rádia X. Mám vždy úsmev na tvári a baví ma baviť rôzne segmenty ľudí s energiou a vášňou. Rád vygradujem každé podujatie.Všetky druhy Eventov

Ako DJ a moderátor sa zameriavam na všetky druhy firemných a súkromných eventov a taktiež tematické party. Do každého podujatia dávam kus zo seba a veľkú dávku energie a kreativity.

Milujem Výzvy

Do mojho portfólia patria firemné eventy, večierky, plesy, galavečery, športové hry, svadby, diskotéky a party. Spolupracujem s poprednými svadobnými a eventovými agentúrami, firmami a klubmi.Milujem nové výzvy a rád plním náročné hudobné, predstavy mojich klientov.

Široké spektrum

Som multižánrový DJ a hrávam rôzne zamerané podujatia: firemné eventy, svadby, plesy, stužkové slávnosti, tematické party, diskotéky, otvorenia obchodov, módne prehliadky, výstavy, festivaly a i.

Kvalitná Technika

Zakladám si na špičkovom zvuku a svetlách. Používam najkvalitnejšiu techniku na trhu: Pioneer DJ, Shure, Apple MacBook Pro, Beats by Dre, FBT.

Rôzne hudobné žánre

Ako multižánrový DJ a moderátor hrávam rôzne hudobné žánre, na ktorých sa dohodnem s klientom ešte pred podujatím. Najčastejšie hrávam Oldies (70’s, 80’s, 90’s), Rock, Rock’n’roll, RnB, Swing, Blues, Funk, Latino, Pop, aktuálne komerčné a klubové hity, najlepší výber ľudových piesní a pod.

Rád spolupracujem
s profesionálmi

Napíšte Mi

+421 905 301 686
info@latinoparty.sk