Zahraničná svadba vo Villa Nečas

 • Michaela a Ondrej, svadba na kolibe

  Posted on máj 19, 2021

  Miška a Ondrej za svojou svadbou vycestovali z Bratislavy na sever Slovenska do koliby obklopenej malebnou prírodou v Oščadnici, kúsok od lyžiarskeho strediska.

 • Event v centre Bratislavy

  Posted on máj 19, 2021

  Enjoy Bistro je dizajnový a útulný podnik situovaný v centre Bratislavy. Ochotný personál a dôraz na kvalitné a čerstvé suroviny sú ideálnou podmienkou na konanie menších firemných eventov, osláv, meetingov, či posedenie s priateľmi. Všetky tieto faktory spĺňa Enjoy Bistro na jednotku.

 • Svadba v Modre – Neco Estate Winery

  Posted on máj 19, 2021

  Modrý dom – Neco Estate Winery je výnimočný a originálny priestor v Modre, v ktorom sa spája história s modernou architektúrou. Priestor a jeho okolie som si zamiloval hneď pri prvej návšteve. Svadobná sála aj jej okolie poskytujú príjemnú, až magickú atmosféru. Milá obsluha, množstvo rozprávkových zákutí na fotenie svadobných portrétov, geniálna gastronómia, cit pre každý detail.

 • Svadba na zámku Vígľaš

  Posted on máj 19, 2021

  Vígľašský zámok z konca 14. storočia sa nachádza približne 14 km od Zvolena. V roku 1945 zámok vyhorel a zostali iba pôvodné obvodové múry. Zámok sa vrátil do pôvodnej podoby až komplexnou rekonštrukciou v roku 2013. Momentálne je krásny zámok The Grand Vígľaš sprístupnený pre svadby, oslavy aj firemné večierky.

 • Účinkujem v UFO, Bratislava

  Posted on máj 18, 2021

  Legendárne UFO v Bratislave pripomínajúce lietajúci tanier patrí medzi najznámejšie stavby na Slovensku. Ponúka výbornú reštauráciu a výnimočnú vyhliadku na celé mesto.

Villa Nečas v Žiline je krásny priestor z 18. storočia na výnimočné svadby a originálne firemné podujatia. Villa disponuje dostatočným počtom parkovacích miest, krásnou slnečnou terasou, záhradou s množstvom fotogenických zákutí a modernou svadobnou a eventovou sálou.


Španielsko – slovenská svadba

Zahraničná svadba na Slovensku sa stáva čoraz obľúbenejšou voľbou. Slovensko disponuje veľkým množstvom krásnych miest na svadbu, výnimočnou gastronómiou a krásnou prírodou.

Spoluprácu na zahraničnej svadbe treba plánovať niekoľko mesiacov dopredu. Zahraničná svadba na Slovensku si vyžaduje dôslednú prípravu a zameranie na najmenšie detaily. Výber hudby a programu je dôležité šiť na mieru hosťom z rôznych kultúr a národností. Taktiež je dôležité svadbu moderovať aj v cudzom jazyku, aby sa hostia cítili informovaní a vždy vedeli čo a kedy sa ide diať.Finger food a príjemná hudba pred vstupom do sály

Častým zvykom v zahraničí býva, že mladomanželia a svadobní hostia po obrade nevstupujú ihneď do sály, ale majú pripravené finger food, limonády, prosecco na terase, alebo v záhrade a pri dobrej hudbe (najčastejšie swing a jazz) prebiehajú konverzácie hostí. Tak to bolo aj v prípade krásnej augustovej svadby úžasných mladomanželov. Vstup do sály bol naplánovaný až na 19.00 hod.

Svadobné príhovory, prípitok a jedlo na svadbu

Po oficiálnom vstupe do sály nasledovali príhovory s prípitkom a podávanie svadobnej večere. Večera bola vyberaná tak, aby si na svoje prišli slovenskí aj zahraniční hostia. Po výbornej večeri nasledovalo krájanie svadobnej torty. Mladomanželov som ako svadobný DJ a moderátor pozval na tanečný parket, počas ich príchodu na parket tlieskali všetci hostia a hral som špeciálnu pieseň.Tanec a zábava na svadbu

Po výbornej torte nasledoval 1. tanec (mladomanželský tanec) na šaliansku verziu Ed Sheeren a rodičovský tanec. Tanečnú zábavu som odštartoval na španielsku pieseň. Počas svadobnej párty sa hrali rôzne hudobné žánre tak, aby si na svoje prišiel každý hosť. Španielska strana išla zodrať topánky na skvelé latino hity, ale nezahanbili sa ani pri slovenských piesňach. Aj keď slovám asi nerozumeli, rytmus sa im páčil. Obe strany sa výborne zabavili na najväčšie oldies hity, ktoré pozná asi každý.

Svadobné súťaže a hry

Spestrením svadby boli svadobné súťaže a hry, ktoré som moderoval v slovenskom aj anglickom jazyku. Niektoré hry sa dokonca prekladali aj do španielčiny, aby aj starší hostia všetkému porozumeli.

Osvetlenie sály „do zlata“

Od mladomanželov som dostal požiadavku nasvietiť svadobnú sálu do zlatej farby. Nasvietenie umožnilo v sále vypnúť klasické svetlá a vytvoriť príjemnú atmosféru na program aj tanečnú zábavu.

Ďakujem úžasnému páru za skvelú spoluprácu a prajem všetko dobré! Za fotografie ďakujem fotografke Veronike Čižmárovej.

 • DJ Mike


Posted on máj 19, 2021