Svadobný moderátor a DJ v jednom

 • Michaela a Ondrej, svadba na kolibe

  Posted on máj 19, 2021

  Miška a Ondrej za svojou svadbou vycestovali z Bratislavy na sever Slovenska do koliby obklopenej malebnou prírodou v Oščadnici, kúsok od lyžiarskeho strediska.

 • Event v centre Bratislavy

  Posted on máj 19, 2021

  Enjoy Bistro je dizajnový a útulný podnik situovaný v centre Bratislavy. Ochotný personál a dôraz na kvalitné a čerstvé suroviny sú ideálnou podmienkou na konanie menších firemných eventov, osláv, meetingov, či posedenie s priateľmi. Všetky tieto faktory spĺňa Enjoy Bistro na jednotku.

 • Svadba v Modre – Neco Estate Winery

  Posted on máj 19, 2021

  Modrý dom – Neco Estate Winery je výnimočný a originálny priestor v Modre, v ktorom sa spája história s modernou architektúrou. Priestor a jeho okolie som si zamiloval hneď pri prvej návšteve. Svadobná sála aj jej okolie poskytujú príjemnú, až magickú atmosféru. Milá obsluha, množstvo rozprávkových zákutí na fotenie svadobných portrétov, geniálna gastronómia, cit pre každý detail.

 • Zahraničná svadba vo Villa Nečas

  Posted on máj 19, 2021

  Villa Nečas v Žiline je krásny priestor z 18. storočia na výnimočné svadby a originálne firemné podujatia. Villa disponuje dostatočným počtom parkovacích miest, krásnou slnečnou terasou, záhradou s množstvom fotogenických zákutí a modernou svadobnou a eventovou sálou.

 • Svadba na zámku Vígľaš

  Posted on máj 19, 2021

  Vígľašský zámok z konca 14. storočia sa nachádza približne 14 km od Zvolena. V roku 1945 zámok vyhorel a zostali iba pôvodné obvodové múry. Zámok sa vrátil do pôvodnej podoby až komplexnou rekonštrukciou v roku 2013. Momentálne je krásny zámok The Grand Vígľaš sprístupnený pre svadby, oslavy aj firemné večierky.

Častá otázka klientov je, či potrebujú okrem mňa – DJ Mike na svadbu aj svadobného moderátora? Alebo svadbu aj moderujem? Ja klientom s radosťou odpovedám.

Som svadobný DJ a svadobný moderátor v jednom.

Som svadobný DJ a svadobný moderátor v jednom. V prvom rade sa snažím, aby si všetci užili svadbu naplno. Aby svadobní hostia aj mladomanželia vždy vedeli, čo a kedy sa ide na svadbe diať. Aby na svadbe nebolo žiadne hluché miesto. Snažím sa odbremeniť mladomanželov a najbližších, od všetkých úloh a prevezmem organizačnú činnosť svadby, celú svadbu vediem a riadim krok po kroku, podľa svadobného scenára, ktorý si dohodneme na osobnom stretnutí.

Čo na svadbe moderujem, ako svadobný moderátor?

Ako svadobný moderátor moderujem celý priebeh svadby, od príchodu svadobných hostí, kedy uvediem príchod nevesty a ženícha za potlesku svadobných hostí až po uvedenie poslednej piesne ráno, kedy sa s mladomanželmi a svadobnými hosťami rozlúčim. Moderujem hudobnú zábavu, svadobný program, uvádzam svadobné hry a súťaže aj krájanie torty.


Čo na svadbe hrám, ako svadobný DJ?

Ako svadobný DJ hrám počas svadobnej noci tematické hudobné kolá, na ktorých sa dohodneme na osobnom stretnutí. Dohodneme si aj „black list“ – piesne, ktoré sa na svadbe nebudú hrať. Okrem hudobných kôl, kladiem dôraz aj na výber hudobného podmazu, ktorý prispieva k celkovej atmosfére.

Kto je starejší? Čo robí starejší na svadbe?

Na rozdiel od svadobného moderátora je starejší na svadbu umelec, ktorý býva často počas celej svadby oblečený v kroji. Sprevádza mladomanželov a svadobných hostí počas celého svadobného dňa. Jeho úloha začína doprovodom ženícha k neveste, kde idú spoločne pýtať nevestu. Starejší ďalej s mladomanželmi pokračuje na svadobný obrad, kde môže hostí ponúkať pálenkou a koláčmi. Po príchode na svadobnú sálu sa starejší ujíma tradičného rozbíjania taniera a zametania črepov, ktoré v opačnom prípade uvádza svadobná sála. Počas svadobnej noci svadobný starejší v spolupráci s diskdžokejom, alebo svadobnou kapelou uvádza svadobný program a hry. Jeho úloha zväčša končí okolo polnoci po čepčení nevesty, ktoré môže tiež uvádzať. Starejší tiež na svadbách často hovorí tradičné básničky.

Posted on máj 14, 2021