Svadba Villa Nečas (Žilina)

Svadobná sála Villa Nečas v meste Žilina, sa nachádza neďaleko od centra mesta. Historická vila, dnes už štvorhviezdičkový hotel z 18. storočia ponúka prvotriednu gastronómiu, vináreň a á la carte reštaurácie. Svadobná sála vo Villa Nečas je krásny priestor na svadbu s vlastnou kaplnkou. Poskytuje aj obľúbenú možnosť civilného obradu v záhrade (svadba v prírode). Svadobná sála disponuje dostatočným množstvom bezplatných parkovaných miest. Okolie svadobnej sály Villa Nečas poskytuje množstvo zákutí na fotenie svadobných portrétov mladomanželov a svadobných hostí a možnosť schladiť sa po búrlivej tanečnej zábave na príjemnej terase pri pohári vínka alebo výberovej káve. Po náročnej svadobnej party je možnosť oddychu v príjemných hotelových apartmánoch a wellness.Mladomanželia Zuzka a Martin si pre svoj veľký deň zvolili krásnu májovú sobotu. Termín u mňa ako svadobného DJ-a a moderátora a u mojich kolegov Veroniky (svadobnej fotografky a kameramanky) a Adama (svadobného fotografa) zo Svadby od Zážitkárov si rezervovali ešte minulý rok, aby sa nestalo, že sa im termín obsadí.

Spoločne s mladomanželmi sme absolvovali niekoľko stretnutí, na ktorých sme preberali svadbu od začiatku do konca do detailov. Mladomanželia mali množstvo otázok, na ktoré sme s úsmevom odpovedali. Radili sme, ako zostaviť pútavý svadobný program, kedy krájať tortu či fotiť svadobné portréty. Poradili sme, aké svadobné hry a súťaže sú pre nich tie najvhodnejšie. Dohodli sme sa, že zlatý klinec programu bude polnočné čepčenie nevesty a hádzanie kytice. A do rána budeme pokračovať tanečnou horúčkou.

Úžasný svadobný pár Zuzka a Martin boli hneď od príchodu na svadobnú sálu usmiatí a plní pozitívnej energie, ktorú rozdávali všetkým hosťom. Príchod do Villa Nečas bol spojený s tradíciou rozbíjania a zametania taniera, následne ženích Martin preniesol nevestu Zuzku za svadobný stôl a po všetkých príhovoroch a prípitku nasledovalo spoločné jedenie polievky. Úsmev na fotografku Veroniku a fotografa Adama a ďalšie krásne zábery boli na svete. Po celom jedle nasledoval prvý tanac. Mladomanželia si zvolili krásnu pieseň “Love of my life – Queeen”. Svadobnú zábavu odštartovali pripravenou choreografiou vo veľkom štýle. Niektorí hostia tlieskali, iní kamerovali na iPhony, starším vybehla aj slza. Nasledoval rodičovský tanec, po ktorom som pozval všetkých svadobných hostí na parket. Nevestu Zuzku aj ženícha Martina hneď vytancovali svadobní hostia. Musím mladomanželov skutočne pochváliť, na parkete počas noci trávili množstvo času (nevesta takmer zodrala nové topánky)!Počas tanečných kôl na svadbe som ako svadobný DJ odohral množstvo hudobných žánrov od ľudových piesní Kolárovcov a Kandráčovcov, cez rock’n’roll, česko-slovenské hity, 50, 60, 70, 80, 90 – roky až po súčasné hity. Hostia sa veľmi dobre a dlho bavili.

Úsmev na tvárach vyčarili aj svadobné súťaže: mladomanželský kvíz, svadobný koč a stoličkový tanec. Ich podrobné znenie nájdete v mojom blogu.

Na záver mi len zostáva popriať tomuto úžasnému svadobnému páru všetko to najlepšie, do ich spoločného života a poďakovať im za úžasnú spoluprácu.
Posted on máj 14, 2021