Svadba v Modre – Neco Estate Winery

 • Michaela a Ondrej, svadba na kolibe

  Posted on máj 19, 2021

  Miška a Ondrej za svojou svadbou vycestovali z Bratislavy na sever Slovenska do koliby obklopenej malebnou prírodou v Oščadnici, kúsok od lyžiarskeho strediska.

 • Event v centre Bratislavy

  Posted on máj 19, 2021

  Enjoy Bistro je dizajnový a útulný podnik situovaný v centre Bratislavy. Ochotný personál a dôraz na kvalitné a čerstvé suroviny sú ideálnou podmienkou na konanie menších firemných eventov, osláv, meetingov, či posedenie s priateľmi. Všetky tieto faktory spĺňa Enjoy Bistro na jednotku.

 • Zahraničná svadba vo Villa Nečas

  Posted on máj 19, 2021

  Villa Nečas v Žiline je krásny priestor z 18. storočia na výnimočné svadby a originálne firemné podujatia. Villa disponuje dostatočným počtom parkovacích miest, krásnou slnečnou terasou, záhradou s množstvom fotogenických zákutí a modernou svadobnou a eventovou sálou.

 • Svadba na zámku Vígľaš

  Posted on máj 19, 2021

  Vígľašský zámok z konca 14. storočia sa nachádza približne 14 km od Zvolena. V roku 1945 zámok vyhorel a zostali iba pôvodné obvodové múry. Zámok sa vrátil do pôvodnej podoby až komplexnou rekonštrukciou v roku 2013. Momentálne je krásny zámok The Grand Vígľaš sprístupnený pre svadby, oslavy aj firemné večierky.

 • Účinkujem v UFO, Bratislava

  Posted on máj 18, 2021

  Legendárne UFO v Bratislave pripomínajúce lietajúci tanier patrí medzi najznámejšie stavby na Slovensku. Ponúka výbornú reštauráciu a výnimočnú vyhliadku na celé mesto.

Modrý dom – Neco Estate Winery je výnimočný a originálny priestor v Modre, v ktorom sa spája história s modernou architektúrou. Priestor a jeho okolie som si zamiloval hneď pri prvej návšteve. Svadobná sála aj jej okolie poskytujú príjemnú, až magickú atmosféru. Milá obsluha, množstvo rozprávkových zákutí na fotenie svadobných portrétov, geniálna gastronómia, cit pre každý detail.Svadobný obrad v Neco Estate Winery

Mladomanželia oceňujú možnosť mať obrad v záhrade, za stodolou v prípade priaznivého počasia. V prípade nepriaznivého počasia vo vnútorných priestoroch.Modrý dom – Neco Estate Winery na prenájom

Svadobnú sálu, ako celok, vrátane vínnej pivnice s barom, vonkajšej záhrady so stodolou a s priestormi na ubytovanie je možné prenajať. Rezerváciu však neodkladajte na poslednú chvíľu. Kapacita sály spolu s vínnou pivnicou je približne 100 hostí. S využitím aj vonkajších priestorov so stodolou sa kapacita celého areálu dá zväčšiť až na 300 hostí.Krásna augustová svadba

Svadobní hostia sa začali zhromažďovať na terase pred Neco Estate Winery, kde ich hneď pri príchode čakal spolu s mladomanželmi prichystaný raut – vychladené prosseco, obľúbené nealko nápoje, pagáče a slimáky.

Keďže počasie bolo chvíľami premenlivé svadobný obrad sa konal v krásnych vnútorných priestoroch. Hneď po obrade nasledovali gratulácie a privítanie hostí a mladomanželov personálom. Ženícha neobišiel ani zvyk zametanie taniera. Keď sa všetci hostia usadili za potlesku vošli mladomanželia.

Svadobný príhovor odštartoval svadobnú večeru, ku ktorej sa podávalo vínko priamo z vinárstva v Modre. Catering sa postaral o gastronomický zážitok. Krásna výzdoba a decentné nasvietenie priestoru podčiarklo výnimočný moment. Po výbornom obede si hostia mohli pochutiť na pripravenom sladkom stolíku plnom koláčov.

Hudba a svadobný program bol zladený tak, aby si na svoje prišli všetci hostia. Búrlivá zábava trvala do neskorých hodín. Súčasťou svadobného programu bolo aj čepčenie nevesty, ktoré pripravil folklórny súbor.

Ďakujem úžasným mladomanželom za výnimočnú spoluprácu a prajem im všetko najlepšie! Za fotky do článku ďakujem fotografke Veronike Čižmárovej.

– DJ Mike


Posted on máj 19, 2021