Svadba v kaštieli – Kaštieľ Krasňany (svadba pri Žiline)

 • Michaela a Ondrej, svadba na kolibe

  Posted on máj 19, 2021

  Miška a Ondrej za svojou svadbou vycestovali z Bratislavy na sever Slovenska do koliby obklopenej malebnou prírodou v Oščadnici, kúsok od lyžiarskeho strediska.

 • Event v centre Bratislavy

  Posted on máj 19, 2021

  Enjoy Bistro je dizajnový a útulný podnik situovaný v centre Bratislavy. Ochotný personál a dôraz na kvalitné a čerstvé suroviny sú ideálnou podmienkou na konanie menších firemných eventov, osláv, meetingov, či posedenie s priateľmi. Všetky tieto faktory spĺňa Enjoy Bistro na jednotku.

 • Svadba v Modre – Neco Estate Winery

  Posted on máj 19, 2021

  Modrý dom – Neco Estate Winery je výnimočný a originálny priestor v Modre, v ktorom sa spája história s modernou architektúrou. Priestor a jeho okolie som si zamiloval hneď pri prvej návšteve. Svadobná sála aj jej okolie poskytujú príjemnú, až magickú atmosféru. Milá obsluha, množstvo rozprávkových zákutí na fotenie svadobných portrétov, geniálna gastronómia, cit pre každý detail.

 • Zahraničná svadba vo Villa Nečas

  Posted on máj 19, 2021

  Villa Nečas v Žiline je krásny priestor z 18. storočia na výnimočné svadby a originálne firemné podujatia. Villa disponuje dostatočným počtom parkovacích miest, krásnou slnečnou terasou, záhradou s množstvom fotogenických zákutí a modernou svadobnou a eventovou sálou.

 • Svadba na zámku Vígľaš

  Posted on máj 19, 2021

  Vígľašský zámok z konca 14. storočia sa nachádza približne 14 km od Zvolena. V roku 1945 zámok vyhorel a zostali iba pôvodné obvodové múry. Zámok sa vrátil do pôvodnej podoby až komplexnou rekonštrukciou v roku 2013. Momentálne je krásny zámok The Grand Vígľaš sprístupnený pre svadby, oslavy aj firemné večierky.

Kaštieľ Krasňany je kaštieľ s 300 ročnou históriou situovaný len kúsok od mesta Žilina. Príbeh kaštieľa sa začal písať už v 15. storočí. Kaštieľ na svadbu ponúka stredne veľkú svadobnú sálu s kapacitou až do 130 svadobných hostí. Medzi výhody patrí ľahká dostupnosť a dostatok parkovacích miest v okolí.


Okolie Kaštieľa Krasňany tvorí veľký park, ktorý poskytuje veľké množstvo miest na svadobné fotenie mladomanželov a svadobných hostí. Počas samotného fotenia svadobných portrétov mladomanželov sa môžu svadobní hosti zúčastniť výnimočnej prehliadky kaštieľa s výkladom od pána Martinka (správcu kaštieľa). Súčasťou prehliadky je napríklad návšteva zbrojnice, dobovej kaplnky, či ochutnávka výborného talianskeho vínka v podzemí kaštieľa. História dýcha naozaj na každom rohu a prehliadka je doplnená o množstvo legiend, ktoré sa spájajú s kaštieľom.


Po výbornej ochutnávke vínka sa pokračuje v tanečnej zábave až do ranných hodín. Spoločne s úžasnými mladomanželmi sme sa ešte niekoľko týždňov pred svadbou stretli a dohodli si svadobný program, svadobné hry a súťaže či hudobnú predstavu o svadbe. Vďaka mojej viac ako 10 ročnej praxi v pozícií svadobného DJ-a a moderátora som mladomanželom poradil, čo sa mi za roky praxe osvedčilo a čo nie.


Po príchode svadobných hostí na sálu som realizoval dohodnutú predstavu o svadbe. Odohral som množstvo tanečných kôl a hudobných žánrov, moderoval som svadobné súťaže, a svadobný program, na ktorom sme sa s mladomanželmi dohodli. Zábava bola úžasná a trvala do ranných hodín. Ďakujem mladomanželom za spoluprácu a prajem im do života všetko len to najlepšie!Posted on máj 14, 2021