Svadba na zámku Vígľaš

 • Michaela a Ondrej, svadba na kolibe

  Posted on máj 19, 2021

  Miška a Ondrej za svojou svadbou vycestovali z Bratislavy na sever Slovenska do koliby obklopenej malebnou prírodou v Oščadnici, kúsok od lyžiarskeho strediska.

 • Event v centre Bratislavy

  Posted on máj 19, 2021

  Enjoy Bistro je dizajnový a útulný podnik situovaný v centre Bratislavy. Ochotný personál a dôraz na kvalitné a čerstvé suroviny sú ideálnou podmienkou na konanie menších firemných eventov, osláv, meetingov, či posedenie s priateľmi. Všetky tieto faktory spĺňa Enjoy Bistro na jednotku.

 • Svadba v Modre – Neco Estate Winery

  Posted on máj 19, 2021

  Modrý dom – Neco Estate Winery je výnimočný a originálny priestor v Modre, v ktorom sa spája história s modernou architektúrou. Priestor a jeho okolie som si zamiloval hneď pri prvej návšteve. Svadobná sála aj jej okolie poskytujú príjemnú, až magickú atmosféru. Milá obsluha, množstvo rozprávkových zákutí na fotenie svadobných portrétov, geniálna gastronómia, cit pre každý detail.

 • Zahraničná svadba vo Villa Nečas

  Posted on máj 19, 2021

  Villa Nečas v Žiline je krásny priestor z 18. storočia na výnimočné svadby a originálne firemné podujatia. Villa disponuje dostatočným počtom parkovacích miest, krásnou slnečnou terasou, záhradou s množstvom fotogenických zákutí a modernou svadobnou a eventovou sálou.

 • Účinkujem v UFO, Bratislava

  Posted on máj 18, 2021

  Legendárne UFO v Bratislave pripomínajúce lietajúci tanier patrí medzi najznámejšie stavby na Slovensku. Ponúka výbornú reštauráciu a výnimočnú vyhliadku na celé mesto.

Vígľašský zámok z konca 14. storočia sa nachádza približne 14 km od Zvolena. V roku 1945 zámok vyhorel a zostali iba pôvodné obvodové múry. Zámok sa vrátil do pôvodnej podoby  až komplexnou rekonštrukciou v roku 2013. Momentálne je krásny zámok The Grand Vígľaš sprístupnený pre svadby, oslavy aj firemné večierky.Svadba na zámku je krásny zážitok o ktorý je čoraz väčší dopyt. The Grand Vígľaš je ideálnou voľbou na krásnu svadbu. Poskytuje veľa krásnych miest na fotenie portrétov mladomanželov a svadobných hostí, výnimočný catering aj služby.


Výnimočná je napríklad gotická kaplnka situovaná priamo v kaštieli, ktorá poskytuje možnosť mať cirkevný obrad priamo na zámku The Grand Vígľaš. Vstup do kaplnky vedie priamo z nádvoria, kde môže catering pripraviť finger food a osviežujúce limonády.

Civilný obrad na zámku The Grand Vígľaš sa môže konať vo Veľkej rytierskej sále v historickom štýle, alebo na terase a vnútornom nádvorí. Obrad bude mať svoje čaro.

Ako svadobný DJ a moderátor som na zámku The Grand Vígľaš hral a moderoval svadbu úžasným mladomanželom Valérií a Filipovi. Počas osobnej konzultácie pred svadbou som mladomanželom poradil s výberom vhodného svadobného programu, hudby aj súťaží a svadobných hier.

Hudba na svadbu pozostávala z tematických hudobných kôl. A ako podmaz som hral mladomanželom a svadobným hosťom jazz a blues.Svadobnú sálu som nasvietil do farby, ktorú si mladomanželia zvolili na osobnom stretnutí. Ružovo fialová farba nasvietenia svadobnej sály krásne zdôraznila honosnú výzdobu, ku ktorej prispel aj rozprávkový a chutný candy bar, či hviezdne nebo. Originálny bol aj rumový a cigaretový bar na svadbu.Medzi tanečnými kolami som moderoval a realizoval súťaže: mladomanželský kvíz a svadobný koč. Zlatým klincom programu bolo čepčenie nevesty a vykrúcanka (redový tanec / tanec všetkých hostí v kruhu).

Svadobná zábava trvala až do ranných hodín. A ja mladomanželom ďakujem za úžasnú spoluprácu a prajem veľa lásky!Posted on máj 19, 2021