Svadba Martinky a Peťa (svadba v Žiline)

 • Michaela a Ondrej, svadba na kolibe

  Posted on máj 19, 2021

  Miška a Ondrej za svojou svadbou vycestovali z Bratislavy na sever Slovenska do koliby obklopenej malebnou prírodou v Oščadnici, kúsok od lyžiarskeho strediska.

 • Event v centre Bratislavy

  Posted on máj 19, 2021

  Enjoy Bistro je dizajnový a útulný podnik situovaný v centre Bratislavy. Ochotný personál a dôraz na kvalitné a čerstvé suroviny sú ideálnou podmienkou na konanie menších firemných eventov, osláv, meetingov, či posedenie s priateľmi. Všetky tieto faktory spĺňa Enjoy Bistro na jednotku.

 • Svadba v Modre – Neco Estate Winery

  Posted on máj 19, 2021

  Modrý dom – Neco Estate Winery je výnimočný a originálny priestor v Modre, v ktorom sa spája história s modernou architektúrou. Priestor a jeho okolie som si zamiloval hneď pri prvej návšteve. Svadobná sála aj jej okolie poskytujú príjemnú, až magickú atmosféru. Milá obsluha, množstvo rozprávkových zákutí na fotenie svadobných portrétov, geniálna gastronómia, cit pre každý detail.

 • Zahraničná svadba vo Villa Nečas

  Posted on máj 19, 2021

  Villa Nečas v Žiline je krásny priestor z 18. storočia na výnimočné svadby a originálne firemné podujatia. Villa disponuje dostatočným počtom parkovacích miest, krásnou slnečnou terasou, záhradou s množstvom fotogenických zákutí a modernou svadobnou a eventovou sálou.

 • Svadba na zámku Vígľaš

  Posted on máj 19, 2021

  Vígľašský zámok z konca 14. storočia sa nachádza približne 14 km od Zvolena. V roku 1945 zámok vyhorel a zostali iba pôvodné obvodové múry. Zámok sa vrátil do pôvodnej podoby až komplexnou rekonštrukciou v roku 2013. Momentálne je krásny zámok The Grand Vígľaš sprístupnený pre svadby, oslavy aj firemné večierky.

Mladomanželia Martinka a Peťo si pre svoju svadbu zvolili krásny Penzión Central Park, ktorý sa nachádza v srdci Žiliny, pri mestskom parku, len kúsok od obchodného centra Mirage. Pokojné prostredie, krásna príroda, dobová architektúra a vynikajúce služby a catering tvoria súhru a výborné podmienky pre krásnu svadbu.
Svadba zameraná na všetky detaily, tak možno opísať krásnu svadbu Martinky a Peťa. Aby som ku všetkým krásnym detailom prispel, ako svadobný DJ a svadobný moderátor, absolvoval som s nevestou niekoľko osobných stretnutí, kde sme si dohodli program a priebeh svadby krok po kroku. Vrátane hudby, hudobného podmazu, tanečných kôl a svadobných súťaží.

Po príchode mladomanželov a svadobných hostí do krásne pripravenej svadobnej sály, som realizoval dohodnutú predstavu tak, aby sa ženích s nevestou nemuseli o nič starať. Celú svadbu som moderoval a koordinoval, aby hostia vždy vedeli, čo a kedy sa ide diať. Hral som tematické tanečné kolá, aby si na svoje prišiel každý svadobný hosť. A zábava naozaj gradovala až do ranných hodín.


Ďakujem úžasným mladomanželom za krásnu spoluprácu. Taktiež ďakujem fotografke Veronike Čižmárovej ( www.svadbaodzazitkarov.sk)  za krásne fotky. O nádhernú výzdobu sa postarala agentúra Splnený sen.

Posted on máj 14, 2021