Svadba Martinky a Peťa (svadba v Žiline)

Mladomanželia Martinka a Peťo si pre svoju svadbu zvolili krásny Penzión Central Park, ktorý sa nachádza v srdci Žiliny, pri mestskom parku, len kúsok od obchodného centra Mirage. Pokojné prostredie, krásna príroda, dobová architektúra a vynikajúce služby a catering tvoria súhru a výborné podmienky pre krásnu svadbu.
Svadba zameraná na všetky detaily, tak možno opísať krásnu svadbu Martinky a Peťa. Aby som ku všetkým krásnym detailom prispel, ako svadobný DJ a svadobný moderátor, absolvoval som s nevestou niekoľko osobných stretnutí, kde sme si dohodli program a priebeh svadby krok po kroku. Vrátane hudby, hudobného podmazu, tanečných kôl a svadobných súťaží.

Po príchode mladomanželov a svadobných hostí do krásne pripravenej svadobnej sály, som realizoval dohodnutú predstavu tak, aby sa ženích s nevestou nemuseli o nič starať. Celú svadbu som moderoval a koordinoval, aby hostia vždy vedeli, čo a kedy sa ide diať. Hral som tematické tanečné kolá, aby si na svoje prišiel každý svadobný hosť. A zábava naozaj gradovala až do ranných hodín.


Ďakujem úžasným mladomanželom za krásnu spoluprácu. Taktiež ďakujem fotografke Veronike Čižmárovej ( www.svadbaodzazitkarov.sk)  za krásne fotky. O nádhernú výzdobu sa postarala agentúra Splnený sen.

Posted on máj 14, 2021