Svadba Joja a Vladky (Žilina – Kinekus)

 • Michaela a Ondrej, svadba na kolibe

  Posted on máj 19, 2021

  Miška a Ondrej za svojou svadbou vycestovali z Bratislavy na sever Slovenska do koliby obklopenej malebnou prírodou v Oščadnici, kúsok od lyžiarskeho strediska.

 • Event v centre Bratislavy

  Posted on máj 19, 2021

  Enjoy Bistro je dizajnový a útulný podnik situovaný v centre Bratislavy. Ochotný personál a dôraz na kvalitné a čerstvé suroviny sú ideálnou podmienkou na konanie menších firemných eventov, osláv, meetingov, či posedenie s priateľmi. Všetky tieto faktory spĺňa Enjoy Bistro na jednotku.

 • Svadba v Modre – Neco Estate Winery

  Posted on máj 19, 2021

  Modrý dom – Neco Estate Winery je výnimočný a originálny priestor v Modre, v ktorom sa spája história s modernou architektúrou. Priestor a jeho okolie som si zamiloval hneď pri prvej návšteve. Svadobná sála aj jej okolie poskytujú príjemnú, až magickú atmosféru. Milá obsluha, množstvo rozprávkových zákutí na fotenie svadobných portrétov, geniálna gastronómia, cit pre každý detail.

 • Zahraničná svadba vo Villa Nečas

  Posted on máj 19, 2021

  Villa Nečas v Žiline je krásny priestor z 18. storočia na výnimočné svadby a originálne firemné podujatia. Villa disponuje dostatočným počtom parkovacích miest, krásnou slnečnou terasou, záhradou s množstvom fotogenických zákutí a modernou svadobnou a eventovou sálou.

 • Svadba na zámku Vígľaš

  Posted on máj 19, 2021

  Vígľašský zámok z konca 14. storočia sa nachádza približne 14 km od Zvolena. V roku 1945 zámok vyhorel a zostali iba pôvodné obvodové múry. Zámok sa vrátil do pôvodnej podoby až komplexnou rekonštrukciou v roku 2013. Momentálne je krásny zámok The Grand Vígľaš sprístupnený pre svadby, oslavy aj firemné večierky.

Svadobná sála Kinekus (Žilina)

Sála Kinekus je veľká svadobná a eventová sála s kapacitou až do 300 hostí situovaná v Žiline. Moderný dizajn, technologická vybavenosť (SMART systém ovláda dataprojekciu, klimatizáciu, kúrenie a inteligentné ovládanie svetiel). Sála Kinekus (sála Žlina) je vzdialená asi 10 minút jazdy autom od centra mesta a ponúka aj množstvom parkovacích miest. Neďaleký lesopark aj vodné dielo sú ideálne miesta pre fotenie svadobných portrétov.


Svadba Joja a Vladky

Svadba Joja a Vladky bola zameraná na krásne detaily. Spolu s mladomanželmi sme sa niekoľko krát stretli – počas svadobných stretnutí a konzultácií sme dohodli svadobný program, hudbu na svadbu, svadobné hry a súťaže, nasvietenie sály. Na stretnutiach bola aj svadobná fotografka a kameramanka Veronika Čižmárová zo Svadby od Zážitkárov, ktorá si s mladomanželmi dohodla detaily ohľadom svadobného fotenia a kamerovania. Mladomanželom sme taktiež zabezpečili fotokútik Zážitkárik a folklórny súbor FS Váh, ktorý sa postaral o originálne čepčenie nevesty. Jojo a Vladka si taktiež na svadbu objednali aj koláčiky od Sladkosti pre hostí.


Svadobný program  

Natrénovaná choreografia mladomanželov na pieseň Srdce nehasnou od Karel Gott & Charlotte Ella Gottová zožala búrlivý potlesk. Výborná zabáva počas celej svadobnej noci na pestrú škálu hudobných žánrov, trvala až do 6 ráno, kedy sa hrala posledná pieseň.Moderátor, starejší

Priebeh svadby Joja a Vladky som moderoval, ako svadobný DJ a moderátor (starejší), aby všetci hostia vedeli, čo a kedy sa ide diať. Moderoval som svadobné súťaže stoličkový tanec a svadobný koč, ktoré výborne zabavili svadobných hostí a prispeli k uvoľnenej atmosfére.


Ďakujem Vladke a Jojovi za úžasnú spoluprácu a prajem im všetko najlepšie!

– DJ MikePosted on máj 18, 2021