Rozprávková svadba v Karpatskej Perle

 • Michaela a Ondrej, svadba na kolibe

  Posted on máj 19, 2021

  Miška a Ondrej za svojou svadbou vycestovali z Bratislavy na sever Slovenska do koliby obklopenej malebnou prírodou v Oščadnici, kúsok od lyžiarskeho strediska.

 • Event v centre Bratislavy

  Posted on máj 19, 2021

  Enjoy Bistro je dizajnový a útulný podnik situovaný v centre Bratislavy. Ochotný personál a dôraz na kvalitné a čerstvé suroviny sú ideálnou podmienkou na konanie menších firemných eventov, osláv, meetingov, či posedenie s priateľmi. Všetky tieto faktory spĺňa Enjoy Bistro na jednotku.

 • Svadba v Modre – Neco Estate Winery

  Posted on máj 19, 2021

  Modrý dom – Neco Estate Winery je výnimočný a originálny priestor v Modre, v ktorom sa spája história s modernou architektúrou. Priestor a jeho okolie som si zamiloval hneď pri prvej návšteve. Svadobná sála aj jej okolie poskytujú príjemnú, až magickú atmosféru. Milá obsluha, množstvo rozprávkových zákutí na fotenie svadobných portrétov, geniálna gastronómia, cit pre každý detail.

 • Zahraničná svadba vo Villa Nečas

  Posted on máj 19, 2021

  Villa Nečas v Žiline je krásny priestor z 18. storočia na výnimočné svadby a originálne firemné podujatia. Villa disponuje dostatočným počtom parkovacích miest, krásnou slnečnou terasou, záhradou s množstvom fotogenických zákutí a modernou svadobnou a eventovou sálou.

 • Svadba na zámku Vígľaš

  Posted on máj 19, 2021

  Vígľašský zámok z konca 14. storočia sa nachádza približne 14 km od Zvolena. V roku 1945 zámok vyhorel a zostali iba pôvodné obvodové múry. Zámok sa vrátil do pôvodnej podoby až komplexnou rekonštrukciou v roku 2013. Momentálne je krásny zámok The Grand Vígľaš sprístupnený pre svadby, oslavy aj firemné večierky.

Karpatská Perla je obľúbené rodinné vinárstvo zo Šenkvíc, ktoré založili manželia Šebovci v roku 1991. Vinárstvo ponúka výnimočné vína charakteristické jedinečnou chuťou a výbornú gastronómiu.
Priamo pred vstupom do svadobnej sály sa nachádza krásna terasa s výhľadom na pole. Je to zároveň obľúbené miesto na fotenie svadobných portrétov či degustáciu vína.
Svadba Ľubky a Peťa bola plná skvelých ľudí, chutí a bohatého programu. Pieseň „Corinne Bailey Rae – The Scientist“ (Fifty Shades Darker) ohlásila príchod mladomanželov a svadobné príhovory.


Svadobná večera pozostávala z originálnych jedál. Chuť dotváralo podávané víno priamo z vinárstva.

Bohatý svadobný program pozostával z Cimbalovej muziky, mňa – svadobného DJ a moderátora a obľúbeného zabávača Roba Kajzera. Celý chod svadby som aktívne moderoval, aby hostia vedeli, čo a kedy sa ide diať. Hral som rozličné hudobné žánre, aby si na svoje prišiel každý hosť. Súčasťou svadobného programu bolo aj čepčenie nevesty.

Svadobná zábava trvala do ranných hodín. Ďakujem Ľubke a Peťovi za krásnu spoluprácu. Za fotky ďakujem Veronike Čižmárovej.

– DJ Mike
Posted on máj 18, 2021