Michaela a Ondrej, svadba na kolibe

 • Event v centre Bratislavy

  Posted on máj 19, 2021

  Enjoy Bistro je dizajnový a útulný podnik situovaný v centre Bratislavy. Ochotný personál a dôraz na kvalitné a čerstvé suroviny sú ideálnou podmienkou na konanie menších firemných eventov, osláv, meetingov, či posedenie s priateľmi. Všetky tieto faktory spĺňa Enjoy Bistro na jednotku.

 • Svadba v Modre – Neco Estate Winery

  Posted on máj 19, 2021

  Modrý dom – Neco Estate Winery je výnimočný a originálny priestor v Modre, v ktorom sa spája história s modernou architektúrou. Priestor a jeho okolie som si zamiloval hneď pri prvej návšteve. Svadobná sála aj jej okolie poskytujú príjemnú, až magickú atmosféru. Milá obsluha, množstvo rozprávkových zákutí na fotenie svadobných portrétov, geniálna gastronómia, cit pre každý detail.

 • Zahraničná svadba vo Villa Nečas

  Posted on máj 19, 2021

  Villa Nečas v Žiline je krásny priestor z 18. storočia na výnimočné svadby a originálne firemné podujatia. Villa disponuje dostatočným počtom parkovacích miest, krásnou slnečnou terasou, záhradou s množstvom fotogenických zákutí a modernou svadobnou a eventovou sálou.

 • Svadba na zámku Vígľaš

  Posted on máj 19, 2021

  Vígľašský zámok z konca 14. storočia sa nachádza približne 14 km od Zvolena. V roku 1945 zámok vyhorel a zostali iba pôvodné obvodové múry. Zámok sa vrátil do pôvodnej podoby až komplexnou rekonštrukciou v roku 2013. Momentálne je krásny zámok The Grand Vígľaš sprístupnený pre svadby, oslavy aj firemné večierky.

 • Účinkujem v UFO, Bratislava

  Posted on máj 18, 2021

  Legendárne UFO v Bratislave pripomínajúce lietajúci tanier patrí medzi najznámejšie stavby na Slovensku. Ponúka výbornú reštauráciu a výnimočnú vyhliadku na celé mesto.

Miška a Ondrej za svojou svadbou vycestovali z Bratislavy na sever Slovenska do koliby obklopenej malebnou prírodou v Oščadnici, kúsok od lyžiarskeho strediska.Celá svadba kládla dôraz na prírodu, jednoduchosť a prírodne prvky, ako drevo, či kvety. Svadobný obrad, ktorý som ozvučil bezdrôtovou technológiou BOSE, Apple a Audix bol krásny a emotívny. Po obrade nasledovali gratulácie. Miška a Ondrej pred vstupom do sály museli splniť niekoľko úloh – rezanie dreva, či zametanie črepov.


Keď mladomanželia zdolali všetky úlohy nasledoval svadobný príhovor a spoločné jedenie polievky. Po výbornom jedle nechýbal bohatý program (na svadbu) a slávnostné krájanie torty, ktorá pohladila chuťové poháriky hostí. Okrem výbornej torty nechýbal ani sladký candy bar, ktorému som nedokázal odolať.


Celkovú atmosféru dotvorilo efektné osvetlenie sály, ktoré som nainštaloval spolu s kvalitnou zvukovou technikou talianskej značky FBT. Na nasvietenie priestoru som použil kombináciu statického a dynamického osvetlenia americkej značky, ktoré som riadil cez Apple Macbook a ADJ MY DMX.


Skvelá zábava zložená z kvalitnej hudby rôznych žánrov a zábavných súťaží trvala do ranných hodín.


Ďakujem mladomanželom, dnes už mojim priateľom za skvelú spoluprácu a prajem šťastný a dlhý život.

 

@foto: Veronika z www.svadbaodzazitkarov.sk


Posted on máj 19, 2021