LATINO FESTIVAL Kubánska Noc 2014

 • Michaela a Ondrej, svadba na kolibe

  Posted on máj 19, 2021

  Miška a Ondrej za svojou svadbou vycestovali z Bratislavy na sever Slovenska do koliby obklopenej malebnou prírodou v Oščadnici, kúsok od lyžiarskeho strediska.

 • Event v centre Bratislavy

  Posted on máj 19, 2021

  Enjoy Bistro je dizajnový a útulný podnik situovaný v centre Bratislavy. Ochotný personál a dôraz na kvalitné a čerstvé suroviny sú ideálnou podmienkou na konanie menších firemných eventov, osláv, meetingov, či posedenie s priateľmi. Všetky tieto faktory spĺňa Enjoy Bistro na jednotku.

 • Svadba v Modre – Neco Estate Winery

  Posted on máj 19, 2021

  Modrý dom – Neco Estate Winery je výnimočný a originálny priestor v Modre, v ktorom sa spája história s modernou architektúrou. Priestor a jeho okolie som si zamiloval hneď pri prvej návšteve. Svadobná sála aj jej okolie poskytujú príjemnú, až magickú atmosféru. Milá obsluha, množstvo rozprávkových zákutí na fotenie svadobných portrétov, geniálna gastronómia, cit pre každý detail.

 • Zahraničná svadba vo Villa Nečas

  Posted on máj 19, 2021

  Villa Nečas v Žiline je krásny priestor z 18. storočia na výnimočné svadby a originálne firemné podujatia. Villa disponuje dostatočným počtom parkovacích miest, krásnou slnečnou terasou, záhradou s množstvom fotogenických zákutí a modernou svadobnou a eventovou sálou.

 • Svadba na zámku Vígľaš

  Posted on máj 19, 2021

  Vígľašský zámok z konca 14. storočia sa nachádza približne 14 km od Zvolena. V roku 1945 zámok vyhorel a zostali iba pôvodné obvodové múry. Zámok sa vrátil do pôvodnej podoby až komplexnou rekonštrukciou v roku 2013. Momentálne je krásny zámok The Grand Vígľaš sprístupnený pre svadby, oslavy aj firemné večierky.


Dňa 28. j úna 2014 sa konal 8. ro čn ík populárneho latino festivalu Kub ánska noc. Festival sa niesol v znamení skvelej hudby, zábavy a tanca. Od 16.00 hod sa začal program a atrakcie pre najmenších návštevníkov doplnené o animácie latinsko amerického tanca a zumbu. Do tanca hral DJ Mike a kubánska kapela Los Del Caiman.

Presne o 19.30 hod začal samba sprievod cez celé mesto Čadca spolu s bubenníckou show, ktorú tvorilo 20 členov skupiny Batatimba

20.00 hod slávnostné otvorenie festivalu Kubánskej noci.

Účinkujúci:

Los del Caiman kubánske duo tradičnej kubánskej hudby

Team Cuba 5 členná kubánska kapela s obľúbeným spevákom Aristarcom Pérezom

CARIBE je mezinárodná kapela zameraná žánrovo na hudbu Latinskej Ameriky a Kuby, hlavne na salsu.

Batatimba – prináša karnevalové rytmy latinskej Ameriky zakomponované do spievaných hudobných diel. Patria k nim napríklad samba, samba reggae, conga, saya caporal, mozambique, cumbia a iné. BATATIMBU vedie Eddy Portella, ktorý pochádza z latinskej Ameriky a venuje sa perkusiám profesionálne od roku 2000. Batatimba má 20 členov bubenníckého orchestra.

M á rio Lop éz festival sprevádzal tancom, animáciami a moderovaním. Mário ako choreograf má za sebou účinkovanie v Let´s dance, Slovensko má talent, Talent mania, Miss Universe či Cat girl.

V súčasnosti je tanečník, choreograf, animátor, inštruktor zumby, učiteľ salsy a DJ, má vlastnú tanečnú skupinu.Dosiahol titul majstra Slovenka, vicemajstra Sveta 2009 a majstera Európy z roku 2005.

Grupo Caliente je fenomenálna tanečná skupina zložená z krásnych žien a silných mužov. Na Slovensko a do strednej Európy prináša hudbu, korenie a horúci temperament tancov Latinskej Ameriky, Orientu a iných exotických krajín. Každý tanec skupina odtancovala v špeciálnom originálnom kostýme. Pestrosť kostýmov a horúce rytmy tancov rozžiarili oko každého návštevníka podujatia

Záver Kubánskej noci a zlatý klinec podujatia predstavuje už tradične fenomenálny koncert Čist ýchov a Mi šo Biely, pokračuje DJ MIKE.

Počas celého večera oh ňov á  show, tanec, anim áciecocktails od Hurricane baru.

Organizátor: Hurricane party, s.r.o. (Hurricane bar)

Partner podujatia: Mesto  Čadca

Vstup: voľný (free)

Posted on máj 13, 2021