Boho svadba v Château Rúbaň

 • Michaela a Ondrej, svadba na kolibe

  Posted on máj 19, 2021

  Miška a Ondrej za svojou svadbou vycestovali z Bratislavy na sever Slovenska do koliby obklopenej malebnou prírodou v Oščadnici, kúsok od lyžiarskeho strediska.

 • Event v centre Bratislavy

  Posted on máj 19, 2021

  Enjoy Bistro je dizajnový a útulný podnik situovaný v centre Bratislavy. Ochotný personál a dôraz na kvalitné a čerstvé suroviny sú ideálnou podmienkou na konanie menších firemných eventov, osláv, meetingov, či posedenie s priateľmi. Všetky tieto faktory spĺňa Enjoy Bistro na jednotku.

 • Svadba v Modre – Neco Estate Winery

  Posted on máj 19, 2021

  Modrý dom – Neco Estate Winery je výnimočný a originálny priestor v Modre, v ktorom sa spája história s modernou architektúrou. Priestor a jeho okolie som si zamiloval hneď pri prvej návšteve. Svadobná sála aj jej okolie poskytujú príjemnú, až magickú atmosféru. Milá obsluha, množstvo rozprávkových zákutí na fotenie svadobných portrétov, geniálna gastronómia, cit pre každý detail.

 • Zahraničná svadba vo Villa Nečas

  Posted on máj 19, 2021

  Villa Nečas v Žiline je krásny priestor z 18. storočia na výnimočné svadby a originálne firemné podujatia. Villa disponuje dostatočným počtom parkovacích miest, krásnou slnečnou terasou, záhradou s množstvom fotogenických zákutí a modernou svadobnou a eventovou sálou.

 • Svadba na zámku Vígľaš

  Posted on máj 19, 2021

  Vígľašský zámok z konca 14. storočia sa nachádza približne 14 km od Zvolena. V roku 1945 zámok vyhorel a zostali iba pôvodné obvodové múry. Zámok sa vrátil do pôvodnej podoby až komplexnou rekonštrukciou v roku 2013. Momentálne je krásny zámok The Grand Vígľaš sprístupnený pre svadby, oslavy aj firemné večierky.

Boho svadba v Château Rúbaň (svadba v prírode v štýle Boho Wedding)

Dominika a Peter si pre svoje ÁNO zvolili jedno z najkrajších miest na Slovensku na svadbu – komplex Château Rúbaň. Celá svadba sa niesla vo veľmi modernom a krásnom boho štýle. Tento štýl svadby jednoducho vystihujú slová krása, pravda a láska. Celá svadba bola veľmi príjemná, pohodová a plná skvelej atmosféry.

Svadba v Château Rúbaň

Château Rúbaň vyniká výnimočnou atmosférou, prostredím, špičkovou kvalitou služieb a cateringu. Personál je vždy pohotový a pripravený s veľkou ochotou pomôcť splniť akékoľvek požiadavky. Château Rúbaň poskytuje veľké množstvo krásnych miest na fotografovanie svadobných portrétov a portrétov mladomanželov a hostí. V areáli nájdete dostatok voľných parkovacích miest. Svadobní hostia môžu počas a po svadbe taktiež využiť ubytovanie v komfortných, moderne zariadených izbách priamo v areáli.


Svadba Petra a Dominiky bola výnimočná a originálna vo všetkých detailoch. Už od začiatku mladomanželia dali stop tradičným oblekom či frakom. Veď bohémsky štýl (boho-chic) svadby je charakteristický spätosťou s prírodou a plný kvetov. Aby si hostia už od príchodu mohli pomaly a nerušene vychutnávať čarovné prostredie Château Rúbaň a svadbu v prírode, už od príchodu prvých hostí som pod krásnym stanom hral príjemné piesne Indie a Folk. O 16:00 sa konal krásny obrad v prírode. Na príchod nevesty zaznela pieseň  „Adele – Make You Feel My Love“  pri ktorej mali zimomriavky nie len svadobní hostia, ale aj ja, ako svadobný DJ a moderátor.Po krásnom obrade v prírode som mladomanželom ku gratuláciám hral príjemný podmaz. Hostia si užívali krásne slnečné prostredie s pohárom vínka a vychladenými limonádami priamo z vinárstva Château Rúbaň. Nasledovala svadobná večera pod stanom pri vinárstve Château Rúbaň.Po kulinárskom zážitku mladomanželia Dominika a Peter otvorili tanečnú zábavu na pieseň Amazing day (úžasný deň). To že bol celý deň úžasný platilo počas celej svadobnej noci a svadobnej party. Všetci spoločne sme si na svadbe užívali každý moment, každú chvíľu.


Krájanie torty sme umiestnili po 2. tanečnom kole. Dominika a Peter dostali odo mňa úlohu nakrojiť svadobnú tortu a spoločne zjesť prvý kúsok torty. Torta im veľmi chutila a tak ju mohol šéfkuchár zo Château Rúbaň pripraviť ku výbornej káve aj svadobným hosťom.Na zložení hudby, ktorú budem hrať počas svadby (svadobnej párty) sme sa dohodli s Dominikou a Peťom ešte pred svadbou. Dohodli sme si taktiež „black list“ (piesne a žánre, ktoré sa na svadbe nebudú hrať). Vďaka spoločnej dôslednej príprave programu a hudby ešte pred svadbou mohla byť ich svadba presne podľa ich predstáv.Mladomanželom ďakujem za úžasnú spoluprácu aj za to, že si pre svoj deň vybrali mňa, ako svadobného DJ a moderátora a prajem im, aby si Amazing day (úžasný deň) užívali každý jeden deň.Posted on máj 14, 2021